Przedszkole Mały Oksford

Mały Oksford

oferta

Przedszkole oferuje miejsce w 3 grupach wiekowych:

3-latki, 4-latki oraz dzieci starsze – zerówka (5-6 lat). Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:15 do 18:00 przez cały rok (również w wakacje, ferie zimowe, pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem itp.).

Zapewniamy pełne wyżywienie: 4 posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad z dwóch dań oraz podwieczorek. Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu.

Oprócz codziennych zajęć edukacyjnych, plastycznych, muzycznych i ćwiczeń ogólnorozwojowych zapewniamy dzieciom w ramach opłaty za przedszkole wiele zajęć dodatkowych. Oferujemy:

  • Język angielski
  • Rytmikę
  • Ceramikę
  • Małe Formy Teatralne
  • Logopedię
  • Opiekę psychologa

Miesięczne czesne (z zajęciami dodatkowymi oraz wyżywieniem) wynosi 480zł.

Ponadto można zapisać swoją Pociechę na takie zajęcia jak: gimnastyka korekcyjna, język francuski, nauka gra w szachy, robotyka, Akademia Odkrywców, nauka jazdy na nartach.

Dodatkowo nasze przedszkole posiada na wyposażeniu nowoczesną 80 calową Multimedialną Tablicę Interaktywną z projektorem. Tablica obsługiwana za pomocą specjalnego rysika jest świetnym narzędziem do nauki przy użyciu różnorodnych gier edukacyjnych (poznawanie liter, kształtów, kolorów, zwierząt itd.). Na tablicy jest również możliwość malowania czy oglądania bajek i innych treści. Wysokość instalacji jest regulowana więc przedszkolaki mogą z niej korzystać bez przeszkód.